Wyjątkowo romantyczna premiera! Dziku jakiego jeszcze nie znacie w utworze pt: „Przez jedno spojrzenie”

Dziku czyli Hubert Dzikołowski to artysta o wielu talentach.
Hubert zajmuje się nie tylko śpiewem oraz koncertowaniem lecz również tworzy gotowe piosenki dla wielu innych zespołów.

Poprzedni utwór „Masz w sobie to coś” osiągnął niebywały sukces wielu tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube co dało wokaliście dodatkowej motywacji do tworzenia kolejnych produkcji.

Czytaj: https://mediadisco.pl/ten-hit-disco-polo-ma-w-sobie-to-cos-goraca-premiera-dziku-masz-w-sobie-to-cos/

Tym razem Dziku postanowił pokazać swój talent z zupełnie innej strony muzycznej ponieważ niemal większość fanów kojarzy go wyłącznie z muzyką disco polo a jak twierdzi sam Hubert wcale tak nie jest.

Na łamach naszego portalu prezentujemy nowość pt: „Przez jedno spojrzenie” która idealnie trafia w nadchodzący klimat walentynek.

Utwór PRZEZ JEDNO SPOJRZENIE jest utrzymany w stylistyce starej polskiej muzyki rozrywkowej. Moją inspiracją do napisania tej piosenki był śp.Zbigniew Wodecki oraz zespół Czerwone Gitary. Mam nadzieję, że utwór się Wam spodoba oraz zagości na wielu imprezach.

Wszystkim fanom muzyki tanecznej polecamy ten nieco inny niż tradycyjne disco kawałek gdyż czasami warto posłuchać czegoś z mniejszym basem a równie energicznego. Dziku jak zawsze dobra robota również we współpracy z grupą PN media która stworzyła dodatkowe emocje materiałem video do jakże wyjątkowego utworu.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację