Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Wyjątkowe wyznanie w nowym utworze Arka Kopaczewskiego! pt: „Wróć do mnie”. Ta nowość skazana jest na sukces!

Wyjątkowe wyznanie w nowym utworze Arka Kopaczewskiego! pt: „Wróć do mnie”. Ta nowość skazana jest na sukces!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Arkadiusz Kopaczewski to niezwykle utalentowany młody człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Urodził się 21 sierpnia 1989 roku w Toruniu.
Już od najmłodszych lat Arkadiusz prowadził życie wypełnione po brzegi muzyką.
Bez żadnego skrępowania śpiewał i grał przed publicznością. Może nie zawsze była to gromka publika, ponieważ pierwsze występy wokalista dawał w zaciszu swojego domu, w wieku pięciu lat, mając do dyspozycji jedynie gitarę – zabawkę.

Ten młody człowiek nigdy nie zrezygnował z własnych marzeń, które budziły się w jego głowie już od najmłodszych lat.
Zawsze chciał być rozpoznawalnym i lubianym przez innych muzykiem. Ciężka praca przyniosła mu wszystko o czym od zawsze śnił. A co dalej? Sam wokalista uważa, że czas wszystko pokaże, jednak Ci z Was, którzy mieli okazji posłuchać zdolnego Arka, wiedzą, że jest skazany na muzyczny sukces.

Od kilku miesięcy Arek na swoim autorskim kanale udostępnia covery znanych hitów z gatunku disco polo, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów wokalisty.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość i autorski twór Arka Kopaczewskiego pt: „Wróć do mnie”, utwór ten udekorowany świetnym klipem opowiada o wielkiej miłości i uczuciu.
Jeżeli lubicie utworu o miłości to z pewnością ta piosenka przypadnie Wam do gustu. Jest to kolejne arcydzieło na koncie Arka.
Gorąco polecamy!