Wyeksponowany biust i zgrabne pośladki Magdaleny Narożnej. Takich wdzięków może zazdrościć każda kobieta!

Jedyna w swoim rodzaju gwiazda disco polo poszła na całość.
W mediach społecznościowych nie brakuje rozgrzania do czerwoności, zważywszy iż w naszym kraju pogoda nas zbytnio nie rozpieszcza to Magdalena Narożna rozgrzewa wszystkich niemiłosiernie mocno.
Znana każdemu wokalistka za największe hity w branży disco za utwory m.in. „Niewiara„, „Kocham się w Tobie” oraz najnowszy utwór jakim jest „Nowa Ja„.

Artystka postanowiła spędzić chwilę wolnego czasu na rekreacjach, o których na dany moment część może tylko pomarzyć.
Magdalena postanowiła wraz ze swoim partnerem oraz przyjaciółmi podbijać państwo położone w południowo-wschodniej europie mając na myśli Bułgarię.
Jak przystało na liderkę zespołu Piękni i Młodzi nie brakuje relacji w gorących klimatach.
Na profilu społecznościowym(instagram) Magdalena postanowiła umieścić swoje kobiece wdzięki o których mogą pomarzyć kobiety.

Wielki styl, oraz piękna opalenizna, która dodaje wokalistce ogromnego uroku pozwala jej w każdym calu wyeksponować swój biust i nie tylko. Długie nogi, piękne pośladki coraz bardziej nabierają kolorów.
Tego nie da się pominąć, artystka kusi swoim ciałem w każdym to zdjęciu. Trzeba stwierdzić iż jest na czym zawiesić oko, a obecnemu partnerowi obecnie pozostaje nam pozazdrościć zdobytej pięknej kobiety pod każdym względem.