„Wybaczę Ci” nowością od zespołu Top One. Czy to wielki powrót do lat .90? Posłuchaj już teraz.


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Początki zespołu Top One sięgają lat. 80. Zapewne każdy, nie znający muzyki disco, słyszał o tej formacji. Ich najgorętsze hity: „Biały miś”, „Miła moja” czy chociażby „Ciao Italia” do dnia dzisiejszego cieszą się dużą popularnością i towarzyszą prawie każdej uroczystości weselnej.

Twórcy wcześniej wspomnianych utworów postanowili wydać nowość pt. „Wybaczę Ci”, która z pewnością może przypaść do gustu nie tylko fanom formacji, ale również osobom szukającym dobrego disco. Jak mówią sami twórcy, utwór powstał zupełnie spontanicznie po telefonie od ich menedżera, który namawiał chłopaków do przesłuchania kilku propozycji z „szuflady”.

Najnowsza propozycja jest jednym z singli dostępnym na płycie „Top One. The Best”, zawierającym kultowe hity zespołu z lat .90 w oryginalnej aranżacji i wykonaniu.

Utwór „Wybaczę Ci” nawiązuje klimatycznie to starych, kultowych już dzieł zespołu, na których wychowało się wiele pokoleń. A Wy jak oceniacie nowość od zespołu? Czy utwór podbije listy przebojów? Czy zyska sympatię młodych dwudziestoparoletnich słuchaczy?