Wokalistka popularnego zespołu poświęci muzykę dla nowego zajęcia?! Będą zmiany w zespole czy jego rozpad?!


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Elwira Matysiak, dała poznać się swoich fanom jako Casandra. W 2011 roku na scenę disco polo wkroczyła z debiutanckim utworem pt. „Diablica„. Koncerty zespołu cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Jakiś czas temu na swoich kontach społecznościowych na Facebooku i Instagramie artystka podzieliła się wiadomością, że odkryła w sobie nowy talent, którym jest malarstwo. Na jej instagramowym profilu można znaleźć wiele fotografii obrazów, które wyszły spod jej ręki m.in „Kot na dachu„, „Ptak na wolności” czy wiele innych.Artystka otworzyła na Facebooku fanpage, na którym umieszcza zdjęcia namalowanych przez siebie obrazów. My wszyscy, oprócz przeróżnych, zdobywanych na koncertach gadżetów mamy możliwość posiadać obraz jaki chcemy , bowiem Elwira maluje też na zamówienie.

Czy nowa pasja spowoduje rozpad i nigdy więcej nie zobaczymy na scenie zespołu Casandra? Uspokajamy wszystkich fanów: wokalistka nie zamierza porzucać branży muzycznej kosztem nowej pasji – malastrwu poświęca się w każdej wolnej chwili.

Jak oceniacie talent Casandry? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Życzymy artystce samych sukcesów i powodzenia w malowaniu.