Premiery Ważne

Wokalista w miłosnym uniesieniu! AdaŚko podjął ważną życiową decyzję! Nie ma już odwrotu!

Wokalista w miłosnym uniesieniu! AdaŚko podjął ważną życiową decyzję! Nie ma już odwrotu!
Radio FTB

O tym, że pochodzący z Parczewa 27-letni wokalista Adam posługujący się w świecie disco polo pseudonimem AdaŚko pracuje nad nową produkcją pisaliśmy nie jest żadną tajemnicą. Szóstego marca, razem z ekipą Adama mieliśmy okazję gościć na planie teledysku do nowej piosenki pt. „To ta dziewczyna„. Utwór ten bardzo długo wyczekiwany był przez fanów.

Utwór zagościł w sieci 1 kwietnia o godzinie 14:00. W zaledwie 24 godziny od publikacji, produkcja uzyskała 10 tysięcy wyświetleń, a liczba ta rośnie co chwilę.

AdaŚko stworzył bardzo taneczną, miłosną, sympatyczną propozycją, której słucha się wybornie. Skoczna linia melodyczna i prosty tekst z łatwością wpada w ucho zostając w głowie na długi czas. Do utworu powstał bardzo ciekawy romantyczny klip z dawką humoru.

W teledysku mamy namiętność i romantyczne ekscesy a także koncert, podczas którego bohater dedykuje swojej wybrance utwór.

Od dnia premiery, produkcję odtworzono ponad 30 tysięcy razy, a w komentarzach wybuchła lawina pozytywnych ocen.

Podsumowując: „To ta dziewczyna”, czyli najnowsza propozycja od Parczewianina to utwór, w którym drzemie w pełni wykorzystany potencjał. Produkcję z pewnością pokochają wszyscy fani lekkiego, tanecznego stylu. AdaŚko tym utworem, po raz kolejny udokumentował swój niezwykły talent.

  • Nutka wspaniała!
  • Prowokująco romantycznie.
  • Bardzo udana produkcja
  • Jedna z moich ulubionych nutek
  • Lecimy wysoko
  • Bardzo dobra nuta

To tylko kilka opinii, które możemy przeczytać pod klipem. Wyżej wspomniane noty idealnie podkreślają ową produkcję. Tej premiery nie można przegapić!

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam nowość od AdaŚko, byście sami mogli ocenić zacność tej produkcji.pobierz aplikację