Wokalista disco polo zmierzył się z największym przebojem Krzysztofa Krawczyka! Nagranie trafiło do sieci.

Krzysztof Krawczyk był wielkim człowiekiem oraz wokalistą.

Krzysztof Krawczyk – kompozytor, gitarzysta, piosenkarz obdarzony niezwykłym talentem, barytonowym głosem, to legenda polskiej muzyki. Wykreował wiele ponadczasowych przebojów, które po dziś dzień mają swoich zwolenników.

Lider zespołu Masters w repertuarze Krzysztofa Krawczyka.

Paweł Jasionowski lider zespołu Masters bardzo bacznie przygląda się wszystkiemu z każdej strony, również postanowił poza swoimi najważniejszymi profilami jakie prowadzi zmierzyć się wspólnie z piękną blondynką wykonując w duecie produkcję Śp. Krzysztofa Krawczyka z udziałem Edyty Bartosiewicz utworu pt. „Trudno tak„.
Pomimo iż artysta po dziś dzień prężnie rozwija się w branży muzycznej jaką jest disco polo, to nie może narzekać na małe grono fanów.

Internauci niemal że biją się o jego najnowsze produkcje, które w bardzo szybkim zyskują na wielkiej popularności. Lider zespolu Masters jakiś czas temu postanowił pojawić się na największej muzycznej aplikacji jaką jest „TikTok”.
To właśnie tam Paweł zaskoczył ogromną ilość odbiorców nie tylko muzycznie, ale i również humorystycznie. Pojawienie się krótkiego wykonania Pawła wraz z Daguszką wprowadziło fanów w wielkie osłupienie.
Utwór Krzysztofa Krawczyka wyszedł im doskonale, przy czym pojawiła się fala komentarzy odnośnie wersji full!

Nowa odsłona wielkiego hitu Krzysztofa Krawczyka! Utwór pt: „Trudno tak” w nowej wersji!

Czy takowej muzycznej odsłony się odbiorcy muzyki disco polo oraz polskiej doczekają?
Nic jeszcze w tym kierunku nie wiadomo, możliwe iż Paweł Jasionowski postanowi w jakimiś momencie dopracować utwór i wypuścić w swoim wykonaniu cover legendy polskiej sceny.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację