Wokalista disco polo zdradził swoją skuteczną recepturę na walkę z koronawirusem! Pomysłowość na wagę złota
Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(2 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Uwielbiany przez ogromną rzeszę fanów muzyki tanecznej artysta postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i podzielić się ze wszystkimi swoją bardzo pomysłową recepturą na zwalczenie wirusa, który w bardzo szybkim czasie się rozpowszechniania.
Zespół Masters na swoim koncie posiada mnóstwo wspaniałych hitów, które w bardzo szybkim tempie rozkochały miliony serc.

Paweł Jasionowski wraz z całym zespołu słynie m.in z utworów takich jak: „Szukam dziewczyny”, „Żono moja” czy też „Nocy mało”.
Na swoim profilu społecznościowym muzyk podzielił się z fanami swoją tajną recepturą na walkę z wirusem, w której sam stawia czoła.
Według ekspertów najlepszą i bardzo skuteczną recepturą na uniknięcie wszelakich nieprzyjemnych sytuacji jest regularna higiena.

Mowa tutaj o dokładnym myciu rąk za pomocą wody z mydłem pod ciepłą wodą przez 30 sekund co może działać bardzo skutecznie przeciw zakażeniu.
Zespół Masters zdradził wszystkim w jakim szybkim i prostym sposobie jest możliwość tego dokonania, aby wiedzieć bez zegarka czy już te 30 sekund minęło?!
Masters przedstawił wszystkim jak można to sprawdzić w bardzo prosty sposób, który z wielkim pomocnym krokiem wkroczył do pomocy.
Jest to bardzo proste do wykonania, wystarczy tylko zaśpiewać sobie w myślach, albo jak kto woli refren najnowszej produkcji muzycznej pt. „Nocy mało”.

Pod umieszczonym pomysłem Pawła pojawiło się mnóstwo sympatycznych komentarzy, co przedstawia iż pomysłowość gwiazdy muzyki disco polo wszystkim się spodobała.

Dbajcie o swoje zdrowie i nie dajcie się wirusowi!


Komentarze