Ta premiera będzie znana aż „Do utraty tchu”! Wokalista disco polo z nowością, którą napisało samo życie.

Mieszkający w Wielkopolsce Damian, od niedawna działający w branży muzycznej jako Salut, to młody artysta, który wkroczył w ten świat coverem przeboju zespołu Power PlayNa zawsze”.
Produkcja bardzo ciepło przyjęła się wśród fanów, którzy są oczarowani poziomem wykonania utworu zarówno pod względem wokalnym jak i wizualnym.

Wśród komentarzy można znaleźć lawinę pozytywnych słów typu „mega wykon”, „bardzo dobre wykonanie” ” sztos” czy „super piosenka i aranżacja”.
Nowa wersja dzięki temu młodemu artyście zyskała nowe życie – nowy aranż, linia melodyczna i świetny wokal Damiana sprawia, że w utworze drzemie to „coś”.

Salut, przy okazji wywiadu, dla naszego portalu, wspomniał, że już niebawem rozpoczyna prace nad teledyskiem do AUTORSKIEJ piosenki.
Najnowszy, własny singiel Salut’a dostał tytuł „Do utraty tchu„. Utwór ten ma być doskonałym prezentem dla jego fanów, którzy czekają na jego pierwszą autorską produkcję.
Utwór będzie opowiadać o tym, że miłość to największy skarb i szczęście, a życie w niej jest jak piękny sen.
Jak udało nam się dowiedzieć, do utworu powstanie przepełniony romantyzmem teledysk.

Jesteśmy przekonani, że „Do utraty tchu” zrzeszy wielu fanów a wśród opinii popłynie lawina ciepłych słów.
Bez wątpienia, autorski singiel Saluta będzie z życia wzięty. Własne doświadczenie jeszcze bardziej pozwoli zrozumieć jego sens.

Premiera niebawem. Tymczasem zapraszamy do odsłuchania utworuNa zawsze” w nowej, zaskakującej wersji.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację