Wokalista disco polo uratował motocyklistę. Do tragicznego zdarzenia doszło w…

Jadąc samochodem, częściej musimy kontrolować to co się dzieje dookoła za pomocą lusterek. Motocykl porusza się szybciej niż samochód, przy czym jest mniej widoczny.

Przemysław Gilewicz lider zespołu Nokaut znany wszystkim z utworów pt. „Jak dynamit„, „Na koniec świata” czy też „Plan na Ciebie„.
Grupa disco polo miała okazję wystąpić na Dniach Gołdapi z pewnością te wydarzenie zapamięta na bardzo długo.
Świętowanie dni miasta niestety nie dla wszystkich skończyło się dobrze.
Podczas powrotu z trasy koncertowej w miejscowości Gołdapia doszło do wypadku w którym ucierpiał motocyklista.
Z informacji jakie uzyskała nasza redakcja od samego lidera zespołu – Przemysława bez zastanowienia w szybkim tempie przystąpił do pierwszej pomocy.

Zespół bez zastanowienia przystąpił do udzielenia pierwszej pomocy oraz zabezpieczenia poszkodowanego do przyjazdu służb.

Do zdarzenia doszło blisko przed godz. 23:00 w Gołdapii gdzie osoba kierująca samochodem osobowym wymusiła pierwszeństwo przy czym doszło do zderzenia czołowego z motocyklistą.
Przemysław Gilewicz lider zespołu Nokaut świadek całego zdarzenia otwarcie naszej redakcji oświadczył iż do przyjazdu pogotowia oraz policji o własnych siłach postanowił opanować sytuację.
Bohaterski czyn dostał doceniony przez jedną z osób, która umieściła wymowny wpis z wydarzenia iż to taksówka uderzyła w motocyklistę..

„Naturalna sytuacja, byłem blisko i zareagowałem automatycznie, karetka była na miejscu mieli podjąć decyzję co dalej z motocyklistą”. – zdradził naszej redakcji Przemysław Gilewicz lider zespołu Nokaut.

Według ustaleń, które pojawiły się w sieci – kierowcy motocyklu nic poważnego się nie stało mimo tego iż wyglądało to groźnie.
Natomiast dla kierowcy samochodu osobowego został nałożony mandat w wysokości 250zl oraz 6 pkt. karnych.

Czy za takowe wykroczenie, gdzie mogła toczyć się walka o życie kara dla kierowcy jest wystarczająco wysoka?!

Drodzy kierowcy aby uniknąć tego typu sytuacji i mieć spokojną głowę, upewniajmy się nim zmienimy pas czy czasem z tyłu czasem nie nadjeżdża motocyklista.
Na reakcję jest zawsze mniej czasu, a droga hamowania jest znacznie dłuższa niż w przypadku samochodu.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację