Wokalista disco polo ścigany przez mafię! Jego życie jest w niebezpieczeństwie!

Przemek Frąckowiak, showman oraz DJ w zespole Rompey, fanom muzyki disco znany jest ze swoich popisowych numerów podczas koncertu wyżej wspomnianego zespołu. W 2019 roku Przemek odkrył w sobie nową pasję, którą jest fotografia. Ponadto, gwiazdor wydaje swoje autorskie kawałki pod własnym nazwiskiem.

Przemek często powtarzając wyrażenie „Nigdy nie mów nigdy” podąża za swoimi marzeniami i dążeniem do celu. Kilka dni temu na łamach socialmediów artysta opublikował post, w którym wyznaje, że odkrył w sobie nową pasję. Post wzbudził niemałe zainteresowanie fanów.

Jak udało się nam dowiedzieć, artysta otrzymał główną rolę w sensacyjnym filmie pt. „Ostatni ślad”, którego produkcja rozpocznie się już latem w Rzeszowie. Prymek wcieli się tam w rolę Ca$ha.

  • W filmie „Ostatni ślad” wcielam się w rolę Casha – chłopaka, który pragnie lepszego życia, dlatego też opuszcza rodzinne strony i osiedla się we włoskim mieście. Cash wzbogaca się głównie poprzez kradzieże, a więc kiedy tylko nadarza się okazja nie waha się ani chwili. Nagrywki rozpoczynamy w lipcu w Rzeszowie. Niedawno także ukończyłem pracę nad teledyskiem do swojego najnowszego autorskiego utworu „Na zawsze”, zaś również w lipcu kręcimy klip do latynoskiej produkcji „Bez Ciebie”, którą nagrałem w duecie z Posejdonem (Zespół Menelaos). A już niebawem wchodzimy na plan teledysku do najnowszej propozycji na lato od zespołu Rompey. Także jest na co czekać. – zdradził nam Przemek.

Jak zapowiada muzyk, grupa Rompey szykuje nową produkcję. Z pewnością wakacyjna nowość idealnie sprawdzi się na imprezach. Premiera filmu z udziałem showmana z zespołu Rompey obędzie się na przełomie 2021/2022 roku.. Ekipa pracująca nad „Ostatnim śladem” uruchomiła specjalną zrzutkę. Osoby, które wesprą produkcję zostaną nagrodzeni.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację