DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Już marca w telewizji Puls rusza emisja nowego serialu pt: „Rodzinny interes”.
Nowy serial ma być o problemach i życiu codziennym wielu rodzin.

„Rodzinny interes” to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie (w tych rolach Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy.

W serialu ma zagrać również wokalista zespołu disco polo Deep Dance Patryk Janas znany jako Polski Cristiano Ronaldo który wcieli się w serialową postać mechanika Dawida.

– Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas, członek zespołu disco polo Deep Dance), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej – informuje portal Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Telewizji Puls. – „Rodzinny interes” to propozycja dla tych widzów, którzy poszukują ciekawych, emocjonujących i bliskich im historii, chcą się oderwać od szarej rzeczywistości. Liczymy na duży sukces tego serialu – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.