Wokaliści disco polo zostali okradzeni! Zobacz, jak doszło do zdarzenia.

Grupa Streit, której lider pochodzi z Parczewa powstała w 2018 roku. Formacja zadebiutowała tanecznym utworem „Niecny plan”, którego bohater chciał pieścić, całować i dotykać ciało poznanej przypadkowo dziewczyny.

Wydany we wrześniu ub.r. utwór „Zapomniany”, opowiadający epizod z życia samego wokalisty, pokochało wielu fanów. Produkcja ta jest prawdziwym wyciskaczem łez.

Po ośmiomiesięcznej przerwie zespół powrócił z nowością. Tym razem w produkcji dominuje w głównej mierze humor.

„Głupia niewiasto” to utwór dynamiczny, zabawny a przede wszystkim taneczny. Chwytliwy refren, ciekawe brzmienie, śmieszny tekst plus zabawny, stworzony przez firmę Short Film Teledyski klip, w której pojawia się nawet postać superbohatera idealnie się ze sobą zespalają.

Na zadane przez naszą Redakcję pytanie czy jest to jednorazowy eksperyment czy jednak będziemy otrzymywać piosenki stworzone z takim dystansem i humoru, wokalista Dawid odpowiedział:

  • „Wiesz, ja się lubię bawić muzyką, a taki kawałek miałem już dawno w planach. Utwór jest zabawny i taki był zamysł. Czy będę dalej realizował produkcje w tym stylu, czas pokaże”.

Podsumowując:

Najnowszy utwór, w którym Dawid Streit pokazuje swoje nowe alter-ego cygana Stefana to utwór, który ma szansę by podbić estrady i parkiety taneczne.

Humor i komizm w czystej postaci.
Zapraszamy do zapoznania się z nową propozycją na wakacje.

Klip z powodzeniem można by nazwać współczesną wersją kultowej, znanej we wszystkich krajach czeskiej animacji „Pat i Mat”, chociażby ze względu na to, iż daj sąsiedzi mieli różne pomysły, które często spalały na panewce. Tutaj, Streit (Stefan) i Cyprian (Alojzy) również wpadają na pomysły, których nie powstydzili się by sami bohaterowie czeskiej bajki.

Tego klipu nie możecie przegapić. Cygański klimat z przymrużeniem oka.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację