Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

Wokalista disco polo zamknięty w domu. Szykuje się internetowa koprodukcja!

Wokalista disco polo zamknięty w domu. Szykuje się internetowa koprodukcja!

W świecie disco polo pojawiają się co chwilę nowe twarze. W większości są to młode osoby, które chcą się na własnej skórze przekonać czy trudna jest branża disco.

Twórca przebojów takich jak: „Lekko wcięta„, „Gdzie Twoje maniery?” oraz „Bądź tą jedyną” – Bartek Mrozek – jest nową twarzą w świecie disco. Do tego grona dołączył w 2019 roku. Młody wokalista zapowiedział, że niedługo pojawi się nowy utwór stworzony w duecie.

Jak zdradził nam Bartek, nową twarzą w branży disco będzie Dominik „Jędruś” Jędrzejczak, a sama produkcja będzie stworzona zupełnie na spontanie i zostanie wydana w celach humorystycznych.

Utwór nosi tytuł „Całkiem sam” i będzie to produkcja zrobiona zupełnie na spontanie. Zostanie wydana w celach humorystycznych, jednak jeszcze sami nie wiemy, kiedy to nastąpi. Beat do piosenki stworzył niezawodny Riki. Dla Dominika Jędrzejczaka zwanego „Jędrusiem” ta piosenka będzie jego oficjalnym debiutem, co z tego wyjdzie przekonamy się wszyscy podczas premiery. Dodam tylko tyle, że razem z Dominikiem zdajemy sobie sprawę, że piosenka nie jest nagrana profesjonalnie i czujne ucho fanów wykryje w niej kilka wad, ale bardzo liczymy, że przypadnie do gustu wszystkim słuchaczom. Pozdrawiamy i życzymy wytrwałości w tych trudnych czasach” – zdradził nam Bartek Mrozek.

Mówi się, że utwory nagrane spontanicznie wychodzą fajnie. Jesteśmy przekonani, że w tym przypadku będzie tak samo. Dwóch młodych wokalistów, którzy zostają „całkiem sami” postarają się udowodnić, że nawet w zrobionej nie do końca profesjonalnie piosenkę można realizować swoje marzenia.

Nie możemy doczekać się oficjalnej premiery. Wyczuwamy, że będzie to niezwykle zaskakująca produkcja. Utwór zostanie wydany w wersji audio. Jak podkreśla wokalista Bartek, piosenka zrobiona w celach eksperymentalnych.

Tymczasem w oczekiwaniu na humorystyczną nowość prezentujemy hit wakacji 2020 roku.