Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia

(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

NieOkiemZnani poinformowali swoich fanów iż będzie kontynuacja utworu pt. „Zaniedbana to do domu„! Na łamach naszego portalu macie możliwość zapoznania się ze zbliżającą się premierą!
„Zaniedbana to do domu” – to utwór, który premierę miał 22. października. Utwór tak bardzo porwał serca fanów disco polo iż zespół postanowił nie próżnować i nagrać kolejną część „Zaniedbanej”.
Kontynuacja hitu, który rozgrzał do czerwoności nie jeden parkiet okazał się wielką torpedą dla fanów disco! Energiczna zapowiedź którą pragniemy Wam przekazać wyrwie z kapci nie jednego fana tego muzycznego gatunku! Zespół przekazał również konkretną i godną podziwu obietnicę:
„Obiecujemy że będzie to totalna petarda, która doda energii na niejednej imprezie! I wyciągnie na parkiet nawet najbardziej wymagających imprezowiczów”

Kiedy premiera utworu? Więcej szczegółowych informacji uzyskacie poprzez zapoznanie się z tym soczystym nagraniem!

Zapowiedź nowego teledysku od zespołu NieOkiemZnani "Zaniedbana 2"

Już 12 listopada o godz: 15 00Na kanale @Lemon Records pojawi się druga cześć #zaniedbanatododomu czyli: #zaniedbana2 Obiecujemy że będzie to totalna petarda, która doda energii na niejednej imprezie! I wyciągnie na parkiet nawet najbardziej wymagających imprezowiczów;)

Opublikowany przez Nie.Okiem.Znani Środa, 6 listopada 2019Komentarze