Wielkie zmiany w życiu młodego wokalisty. PrzeBoy z milionem na koncie dzięki jednej osobie!

PrzeBoy, to prywatnie Marcin Sieniawski. Młody wokalista rodem z Lublina. W branży muzycznej zadebiutował utworem „Moja Góraleczka„. Fani byli pod ogromnym wrażeniem. Docenili zarówno całokształt utworu jak i wokal. Debiutancka propozycja na ogół przyjęła się ciepło pośród publiki.

Z biegiem czasu pojawiały się kolejne propozycje – wśród nich zabawna, stworzona przede wszystkim z ogromnym dystansem produkcja, której tekst wlatuje do głowy w trymiga.

Kurierjest historią chłopaka, którego partnerka podczas jego nieobecności zaprosiła pod swój kuriera. Jak się okazało, gość zostawił kobiecie prezent. Na wskutek zdarzenia, bohater utworu woli w ciemnościach samemu skleić w całość zranione serce, a dziewczynę „odprawia” z kwitkiem.

Kurierto utwór pełen humoru, który powstał głównie po to, byśmy mogli uśmiechnąć się w tym, otaczającym nas pandemicznym świecie.

Utwór zagościł w sieci 30 maja 2020 roku. Kilka dni temu licznik notujący wyświetlenia przekroczył właśnie 1 mln. Obecnie wynosi on 1 023 751, a liczba ta cały czas pnie się ku górze.

Kurierzabawny, dyskotekowy, taneczny singiel, którym Marcin zapewnił sobie pole position, wśród debiutujących młodych artystów. Komentarze typu Elegancko”, „Za…iste”, „bardzo dobra robota🎶🎶” „Superświadczą same za siebie. Jest ciekawie, pięknie, humorystycznie a przede wszystkim szalenie. Jednym słowem: Rewelacja.

W imieniu całej Redakcji życzymy Marcinowi sukcesów w karierze muzycznej oraz kolejnych milionowych wyświetleń. A my zapraszamy do poznania tego niecnegoKurier„-a, który trochę narozrabiał.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację