Wielkie zmiany w zespole Lili! Wiemy, kto zastąpi wokalistkę Basię!

Zespół Lili zrodził się w 2015 roku. W jego skład wchodzi trójka energicznych osób, w sercach których gra muzyka. Są twórcami wielu hitów, które przez długi czas utrzymywały się w pierwszej piątce na liście przebojów.

W ubiegłym tygodniu na łamach wydawnictwa Diamond Music pojawił się długo wyczekiwany przez fanów, stworzony w duecie utwórOstatni bal”. Produkcja na dzień dzisiejszy liczy sobie ponad pół miliona wyświetleń, a liczba pnie się ku górze w tempie nieubłagalnym.

Czas pandemii sprawił, że branża muzyczna podupada, jednak nie można się załamywać, bo każdego dnia może być lepiej. Taką zasadę przyjął sobie właśnie zespół Lili, na którego fanpage’u pojawiło się bardzo ciekawe a jednocześnie wywołujące niemałe zaskoczenie video, na którym widzimy wokalistkę Basię w nowej roli – za sterami perkusji.

Jak twórcy zaznaczają, doszło do zmian w zespole i od tej pory w utworach formacji będziemy mogli słyszeć męski głos. Oczywiście, powyższe wideo zapewne zostało stworzone w celach humorystycznych, aby w tym otaczającym nas pandemicznym czasie trochę uśmiechu. Jednocześnie krótkie wideo udowadnia, że Basia jest kobietą o wielu talentach – zarówno śpiewanie, jak i bycie perkusistką wychodzi jej wyśmienicie.

Jak myślicie? W zespole Lili naprawdę doszło do zmian personalnych, w wyniku których obecna wokalistka Basia została perkusistką czy to tylko wideo na poprawę humoru?

Jesteśmy przekonani, że to tylko celowy zabieg, a w kolejnych produkcjach wokalnie usłyszymy Basię. A może jednak zespół postanowił wykonać eksperyment? Odpowiedź niebawem!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację