Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Wielkie wydarzenie! Zenon Martyniuk (Akcent) na koncercie dla pracowników biedronki!

Wielkie wydarzenie! Zenon Martyniuk (Akcent) na koncercie dla pracowników biedronki!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Jak co roku Biedronka organizuje dla swoich pracowników imprezę integracyjną, lecz w tym roku odbędzie się to zupełnie inaczej niż w latach ubiegłych.
Koncert odbędzie się wirtualnie a zagrać na nim ma Zenon Martyniuk oraz grupa Bajm.
Wydarzenie zrealizowane w podzięce za trudne warunki pracy pracowników sieci sklepów Biedronka w czasie pandemii koronawirusa.

To nie transmisja sylwestrowa ani Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, a największa firmowa impreza online, jaka dotychczas miała miejsce w Polsce” – zapowiada sieć Jeronimo Martins.

Nie zabraknie również części humorystycznej o którą zadbają gwiazdy kabaretu Ani Mru Mru.

Cieszę się, że dzięki nowym technologiom możemy zrealizować prawdopodobnie największe wydarzenie tego typu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Polsce. To pokazuje, że Biedronka odważnie sięga po nowe rozwiązania, które pozwalają nam nawet w tych wymagających czasach budować wspólnotę i jednocześnie podziękować naszym pracownikom za ich pracę w minionym roku.” – Informuje Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny oraz członek zarządu sieci Biedronka.

Ten koncert z pewnością przejdzie do historii a Zenon Martyniuk zadba o to aby było przy czym potańczyć.
Grupa Akcent zagra swoje największe przeboje, które wielokrotnie brzmiały na wcześniejszych spotkaniach pracowników sieci Biedronka.