Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Wielkie przerażenie w oczach Dawida Narożnego! Wokalista nie zamiecie tego pod dywan…

Wielkie przerażenie w oczach Dawida Narożnego! Wokalista nie zamiecie tego pod dywan…

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

W mediach społecznościowych bardzo szybko rozeszła się informacja odnośnie nagrania, które zaniepokoiło ogromną falę internautów. Magdalena Narożna na swoim oficjalnym instastory opublikowała video na którym według dużej ilości odbiorców nagrania była pod wpływem alkoholu, dodatkowo bawiła się z córeczką Gabrysią.
W bardzo szybkim czasie fani Magdaleny Narożnej jak i Dawida Narożnego pobiegli szybko z wiadomością do samego artysty.
Alarm, który wywołał wielką falę niepokoju nie przeszedł wokaliście obojętnie, wiadomości jakie otrzymał od internautów dały mocno do myślenia artyście.
Wszystko wskazuje na to iż u byłych małżonków szykuje się kolejna mało przyjemna sytuacja.
Dawid Narożny na sygnały, które napływały do artysty postanowił zabrać głos w tej sprawie:

źródło zdjęć: Oficjalny Profil Dawida Narożnego

W mediach społecznościowych również pojawiła się nowina od dziennikarzy Pudelka, którzy skontaktowali się w tej sprawie z samą wokalistką jednakże słowa artystki były dość mocne :
Nie będę wchodzić w dyskusję z moim byłym mężem, bo od tego są adwokaci. Przykro mi jest że Dawid w swoje gierki wciąga w to córkę i nie potrafi żyć swoim życiem, tylko uderza we mnie.”
Do cennych słów artystki było również załączone nagranie z wyjaśnieniem, jednakże w trybie ekspresowym został usunięty z sieci.
Wszystko wskazuje na to iż Państwa Narożnych po raz kolejny spadnie fala nieprzyjemności, które miejmy nadzieję w bardzo szybkim czasie zostaną sprowadzone na pogodny tor.