DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Mateusz Podemski to wokalista pochodzący z Radomia. Zadebiutował rok temu ze swoją wzruszającą i bardzo emocjonalną piosenką pt. „Miłosna Gra” w stylu lat 90. opowiadała ona o miłości jego życia oraz o połączeniu się dwóch serc. Wyrażała pragnienia wokalisty, w których marzył o tym, aby ukochana stworzyła z nim „krainę marzeń i snów”, którą to możemy także zaobserwować późniejszej twórczości Mateusza.

W kolejnym, bardziej klubowym utworze 22-latka pt. „Wszystkim Jesteś Ty” dowiadujemy się, że powyższy cytat został spełniony i jego miłość stworzyła wraz z nim taką krainę, a dla samego wokalisty miłość oraz druga połówką są wszystkim.

Jednak Mateusz przed spotkaniem swojej miłości miał poważne dylematy życiowe i czasem wątpił w osiągnięcie pełnego szczęścia, a także zastanawiał się nad sensem istnienia. Utwór pt. „Miłosna Gra” opowiadał o relacji wokalisty ze swoją kobietą i głębokich uczuciach, ale nie wyjaśniał, jak do tego doszło. Mateusz przed wydaniem swojego debiutanckiego utworu – zastanawiał się, jakie wartości są dla Niego tak naprawdę istotne. Życie postawiło przed nim niejedno wyzwanie, ale wokalista im podołał.

Mateusz Podemski w swojej nowej piosence pt. „Ocean Marzeń” postanowił podzielić się z fanami i całą Polską, jaką znalazł receptę na osiągnięcie szczęścia, które już od długiego czasu go przepełnia. Zapewnia, że zostanie w nim już na zawsze. Jest to wielki powrót klimatu lat 90 i prawdziwego disco polo, a zarazem nawiązanie do swojej pierwszej piosenki. Wokalista pragnie podzielić się swoimi przeżyciami i przemyśleniami, które ostatecznie spowodowały początek Jego kariery i stworzenie debiutanckiego utworu pt. „Miłosna Gra”.

Jeśli chcecie poznać drogę do szczęścia – koniecznie zobaczcie teledysk do utworu pt. „Ocean Marzeń”.