Formacja Lokus była aktywna blisko trzy lata. Przez ten czas, my fani zastanawialiśmy się co dalej z zespołem: czy zakończył działalność czy nie? Odpowiedź dostaliśmy kilka dni temu na fanapage’u zespołu.

Dokładnie wczoraj, 15 maja, na kanale wytwórni Lemon Records pojawiła się długo wyczekiwana premierowa nowość. “Dorotka”, bo taki tytuł nosi nowa produkcja Tomka, to imprezowe brzmienie ze świetnie napisaną linią melodyczną oraz aranżacją. Tekst do utworu powstał we współpracy z Adamem Konkolem (założycielem grupy Łzy, gitarzystą oraz twórcą tekstów do utworów: „Agnieszka„, „Niebieska sukienka” czy chociażby „Anastazja, jestem„).

Dorotka” to szalony utwór opowiadający o chłopaku, który bez opamiętania kocha się w dziewczynie imieniem Dorotka. Dziewczyna ma seksapil, za którym szaleje każdy kto napotka ją na swojej drodze.

Nie tylko my, ale również fani są zaskoczeni wielkim powrotem artysty na scenę disco, a utwór ma szeroki potencjał, by stać się megahitem. Imprezowe brzmienie, prosty i chwytliwy tekst oraz – jak wyżej wspomnieliśmy – aranżacja powoduje, że „nogi same rwą się do tańca”.

Mamy nadzieję, że Lokus po reaktywacji na dłużej zostanie na scenie disco i będzie nas zaskakiwać wielkimi produkcjami. Gorąco czekamy! A tymczasem zapraszamy do posłuchania nowości!


Komentarze