Wielki potencjał drzemiący w młodej muzycznej krwi! Fantastyczna nowość od zespołu Fluent pt. „Blisko”Konstanty Drążek działający pod pseudonimem artystycznym Fluent. Konstanty nie tylko utalentowany jest wokalnie, ale i również jest autorem tekstów do swoich produkcji, która w każdym momencie jest na bardzo wysokim poziomie.
Artysta pochodzący z Mstowa nieopodal Częstochowy to bardzo piękne i spokojne miejsce.

Jego wysokie predyspozycje zaskakują niemal że każdego, nie tylko genialnie śpiewa ale i z wykształcenia jest masażystą oraz fizjoterapeutą. Jednakże nic nie wykluczyło jego zamiłowania do muzyki, bo to ona z nim jest jak najdłużej.
Jak zdradził sam wokalista – „Muzyka towarzyszyła mi przez całe życie, od konkursów wokalnych po chór po czym później była szkoła muzyczna, lekcje gry na fortepianie a na samym końcu pojawiło się tworzenie swoich kawałków„.

Konstanty nie skupia się w pełni na tworzeniu genialnych hitów ze sceny tanecznej, ale również ma ogromne zamiłowanie do piłki nożnej którą interesuje się już dłuższy czas.
Prócz piłki nożnej i muzyki oddaje się również w dużym procencie dietetyce oraz siłowni, która wpływa na niego pozytywnie.

Wokalista spełnia się w każdym to calu w tym co uwielbia robić, nie odkłada niczego na później wszystko realizuje w czasie jakim powinno być wykonane.
Swoje wolne chwile spędza poprzez ogromne zamiłowanie do fotografii tworzenie video jako wieczorowy relaks.

Pierwszy teledysk jakim Konstanty zadebiutował w sieci był utwór pt. „Bez Ciebie” z 2013 roku!
Prócz utworu „Bez Ciebie” na swoim koncie wokalista posiada mnóstwo genialnych produkcji m.in. „Poczuj siłę lwa” i wiele innych utworów które można odsłuchać na kanale YouTube zespołu.
W sieci pojawiła się najnowsza produkcja pt. „Blisko”.
Klimat panujący w utworze do którego został zrealizowany teledysk pełny potencjału oraz ciepłych i bardzo pięknych scenerii.
Na łamach naszego portalu przedstawiamy najgorętszą nowość tegorocznej wiosny pt. „Blisko” od zespołu Fluent.