ArtykułyGłówna

Wielki casting! Zostań gwiazdą disco polo już dziś! Wytwórnia Green Star spełnia marzenia!
Radio FTB

Wytwórnia płyta Green Star, której siedziba mieści się w Białymstoku – zagłębiu muzyki disco-dance – na polskim rynku działa już od początku lat .90. Firma zrzesza sobie wiele discopolowych topowych elit tj. Boys, Top Girls, Milano, News, Extazy czy między innymi niedawno debiutujący kobiecy zespół Szpilki.

Z pewnością wielu z nas obserwując oraz słuchając utworów swoich ulubionych zespołów marzyło o tym, by przez chociaż przez chwilę poczuć się jak gwiazda. Stanąć na scenie przed milionową publiką i patrzeć, jak tłumy ludzi doskonale bawią się przy muzyce, którą dobrze znany wszyscy.

Okazuje się, że to marzenie może się spełnić za sprawą wydawnictwa Green Star. Wytwórnia na swoich social mediach opublikowała wpis, w którym nadmienia, że powstaje nowy, bardzo ciekawy muzyczny projekt, z kobiecym wokalem na czele.

By spełnić swoje marzenie wystarczy wykonać kroki opisane na opublikowanej przez wydawcę fotografii.

Marzysz o światowej sławie oraz trasach koncertowych, podczas których milionowa publika będzie się świetnie bawić przy Twojej muzyce i na pamięć znać teksty utworów wiwatując na Twoją cześć? Nie czekaj! Spełnij swoje marzenie już dzisiaj wysyłając zdjęcie sylwetki, demo utworu, informacje o swoim miejscu zamieszkania, wieku oraz numer telefonu na podany adres a następnie czekaj na odpowiedź zwrotną.

Dołącz do największych elit disco polo i zabawiaj ludzi swoją muzyką! To niepowtarzalna okazja, by zacząć realizować niegdyś postawione cele. Nie pozwól, by szansa uciekła!

Podkreślamy: Casting dotyczy tylko płci żeńskiej.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację