Łukasz Gesek, twórca takich piosenek jak: „Robimy pompę”, „Słodka”, „Daj mi swoje usta” to niewątpliwie jedna z tych gwiazd disco polo, której utwory kocha cała Polska.

Wydany na początku lutego utwór pt. „Słodka” do dnia dzisiejszego w serwisie YouTube odtworzono już ponad 703 tysiące razy. Epidemia COVID-19 sparaliżowała również branżę disco polo blokując im możliwość tworzenia nowych produkcji. Twórcy muszą sobie jakoś radzić i robić wszystko by fani nie zapomnieli o nich. Tak też postanowił Gesek i przygotował dla miłośników disco mix swoich najlepszych piosenek.

Utwory wchodzące w składankę dostały nową aranżację, co zachęca do zapoznania się z wersjami oryginalnymi.

The Best 2020” jest zestawem kilku romantyczno-imprezowych hitów, które można było usłyszeć w wielu stacjach radiowych czy kanałach telewizyjnych. Wydanie tego miksu w okresie wielkanocnym było wspaniałym prezentem od twórcy dla fanów.

Za nową aranżację oraz mix wokalu odpowiedzialny jest Bartek Bocheński, i Robert Kruszewski. Propozycja wydana za pośrednictwem Wydawnictwa Muzycznego Folk.

Co myślicie o wielkanocnej niespodziance? Nam się bardzo podoba. Do poniedziałkowego oraz poświątecznego relaksu idealne.