Wielka urodzinowa impreza to tylko u Kordiana, nie mogło zabraknąć urozmaicenia w postaci nowego utworu

Wyjątkowa urodzinowa impreza, to nie mogło zabraknąć również urodzinowego z prawdziwego zdarzenia muzycznego klipu do najnowszej produkcji Kordiana.
Prawdziwa nowość od Kordiana jest idealna niemal ze pod każdym względem.
Ogromna energia tryskająca od samego wokalisty, jednocześnie bardzo barwny folkowy klip, który na bardzo wysoką skalę wyróżnia się między wszystkimi artystami z rynku muzyki disco polo.

Jak wspominaliśmy jakiś czas temu, Kordian to prawdziwy góral z krwi i kości, co oznacza że byle czego nam nie dostarczy.
Jego wszystkie dotychczasowe produkcje są prezentowane na bardzo wysoką skalę, a publika kocha je od samego początku.
Najnowsza propozycja od Kordiana pt. „Hej gwiazdeczko moja” to utworu opowiadający o miłości a co najważniejsze o zaślubinach.

W tym bardzo urozmaiconym klipie możemy również poznać zespól Bajersi który również miał okazję zagościć podczas nagrań do najnowszej piosenki Kordiana.
Najgłośniejsze urodzinowe party u Kordiana zostało po wielkiej części również uchwycone w tym rewelacyjnym klipie.
Nie mogło zabraknąć bardzo bogatych w słowa ubranych podziękować od samego wokalisty słowa prosto z serca płynące:
Serdeczne podziękowania dla Wszystkich osób biorących udział w realizacji nagrania.
Hej gwiazdeczko moja Pięknie dziękuję Wszystkim przybyłym gościom na ten dzień i Wieczór Urodzinowy.
Bardzo dziękuję mojemu Przyjacielowi za parę dobrych lat współpracy przy realizacji Nagrań Tomasz Gałat wielki ukłon w Twoją stronę (A jeszcze Najpiękniejsze przed Nami. Dziękuję również mojemu Przyjacielowi Jerzemu Sojce za to że zawsze jest blisko i służy szczerą pomocą.
Również dziękuję Tomaszowi Butryn Członkowi zespołu Kordian za przyjazd i odegraną rolę.
Dziękuję także serdecznie i pięknie Swojej Ukochanej Rodzinie swoim najbliższym swoim siostrom i szwagrom za pomoc w przygotowaniu oprawy gastronomicznej

Zapraszamy wszystkich słuchaczy muzyki disco polo do zapoznania się z najnowszą produkcja pt. „Hej gwiazdko moja„, która robi ogromne wrażenie dla każdego kto tylko zaczerpnie nawet odrobinę tej magicznej nuty

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację