Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Wielka szansa! Patryk Janas (Deep Dance) z nominacją do „Telekamery Tele Tygodnia 2021”

Wielka szansa! Patryk Janas (Deep Dance) z nominacją do „Telekamery Tele Tygodnia 2021”

„Rodzinny interes” to serial, w którym jednym z głównych bohaterów jest Patryk Janas, na co dzień lider,wokalista formacji DEEP DANCE, gdzie w serialu wciela się w rolę mechanika Dawidka

Serial „Rodzinny interes” walczy o Telekamerę „Tele Tygodnia” 2021 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Nominacja do tej prestiżowej nagrody to dowód popularności, jaką wśród czytelników „Tele Tygodnia” i widzów TV Puls cieszy się ta produkcja. Obecnie trwają zdjęcia do czwartego sezonu – premiera nowych odcinków wiosną, tylko w TV Puls.

Aby zagłosować na serial „Rodzinny interes”, wystarczy wysłać SMS o treści TK.L3 na numer 7365, w okresie od 28 grudnia 2020 do 11 lutego 2021, lub oddać głos na stronie internetowej www.telekamery.pl
Nasza redakcja już swoje sms-y wysłała 😉

Przypominamy, że w ubiegłym roku- 3 lutego 2020 Patryk Janas prowadził specjalną relację z czerwonego dywanu- Telekamer, nagród „Tele Tygodnia”- transmitowaną przez TV Puls.

Ostatnia produkcja DEEP DANCE to singiel „Obietnica” wydana we współpracy z wytwórnią Lemon Records