Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(Brak głosów)

Łukasz Rosiński, urodzony 3 kwietnia 1992 roku w Ząbkach koło Warszawy. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od wczesnych lat przedszkolnych.

Kilka lat nauki gry na keyboardzie zaowocowało wygranymi w ogólnopolskich konkursach muzyki elektronicznej.
Z gry na keyboardzie zrodziła się pasja Łukasza do realizacji i inżynierii dźwięku. Pierwsza profesjonalna styczność z wokalem miała miejsce na Wydziale Wokalno-Estradowym szkoły muzycznej na Bednarskiej w Warszawie.

Luka Rosi odbył tam 4-letni cykl nauki. Na dyplomie udało się uzyskać ocenę bardzo dobrą.
Później Łukasz zaczął występować na weselach i prowadzić imprezy okolicznościowe.
W międzyczasie jeździł na konkursy i festiwale piosenki. Dalej sprawy potoczyły się szybko.

Luka Rosi został półfinalistą IV edycji Disco Star w Polo TV. Później związał się z agencją artystyczną Diamond Music prowadzoną przez Marcina Millera (Boys) i Marcina Załęskiego (Allinteractive Films).
Luka Rosi znany jest z takich utworów jak: „Ta dziewczyna to żart”, „Ola Oli” czy „A Ty bądź”.
Szczególnie ostatni utwór spotkał się z dużym uznaniem fanów i mediów. „A Ty bądź” znajduje się aktualnie na 2 miejscu Best Listy radia VOX FM. Od premiery, która miała miejsce pod koniec lutego, piosenkę zaczęło grać kilka rozgłośni radiowych.
Można ją usłyszeć na falach FM do 10 razy dziennie (wg serwisu www.odsluchane.eu).
Obecna jest też w kanałach telewizyjnych, głównie na antenie Polo TV. Luka Rosi koncertował już na największych imprezach muzycznych, takich jak: „Karnawałowa Moc Disco-Polo” na Tauron Arenie czy podczas festiwalu w Ostródzie.

Kolejne hity Luka Rosi to m.i.n: „Na niebiesko” , „Na starcie”, które okazały się wielkimi przebojami śpiewane przez tysiące fanów nurtu muzyki tanecznej.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od Luka Rosi pt: „Jesteś”. Utwór ten już kilka chwil po premierze odbił się pozytywną falą komentarzy przez fanów zespołu.
Nie ma się co dziwić, muzykę nowego utworu stworzyli sami najlepsi twórcy muzyki disco polo czyli: Marcin Miller lider zespołu Boys, muzyczny mentor Łukasza oraz Michał Winiecki, twórca wielu hitów zespoły Bayera wraz z żoną Różą oraz twórca teledysku Marcin Załęski (Allinteractive Films)


Komentarze