Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Wielka okazja dla fanów Top Girls! Dziewczyny przygotowały niezwykłą niespodziankę!

Wielka okazja dla fanów Top Girls! Dziewczyny przygotowały niezwykłą niespodziankę!

Formację Top Girls tworzą trzy seksowne, niezwykle utalentowane i piękne dziewczyny: Justyna, Paulina oraz Angelika. Nie jest tajemnicą, że są one obiektem zainteresowania płci męskiej a znaczna większość mężczyzn chciałaby spędzić z nimi chociaż kilka minut.

Dzisiaj okazuje się bowiem, że marzenie może się urzeczywistnić. Wielkimi krokami zbliża się 29. finał WOŚP, której głównym celem jest pomoc na leczenie chorób, zakup sprzętu itd. WOŚP charakteryzuje się graniem „wielkiej orkiestry”. W tym roku akcję charytatywną wesprą zespoły disco polo (więcej informacji pod linkiem poniżej):

29 finał WOŚP gra razem z disco polo! Wielkie wydarzenie już 31-go stycznia!

Fundację wesprzeć może każdy robiąc internetowe aukcje. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Duczek zorganizował aukcję, dzięki której wielu fanów może spełnić swoje marzenie.

Dzięki Sztabowi WOŚP Duczki każdy z nas ma możliwość nie tylko spędzenia czasu z pięknymi TOPkami, ale również w ich towarzystwie zjeść obiad.

Licytacja jest zacięta. Koszt obiadu w towarzystwie Angeliki na obecną chwilę wynosi 9.900 PLN, Pauli – 3.350 PLN, zaś z Justyną – 5.100 PLN.

Osoba, która wygra aukcję spędzi miło czas z wybraną TOPką. Wszelkie szczegóły będą ustalane z artystkami.

Warto dodać, że w licytacji jest także kolacja z MiłymPanem.

Gorąco zachęcamy do udziału w licytacji spełniając przy okazji swoje marzenia.

Licytacja dostępna pod linkiem (klik):