Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Wielka klasa została zachowana przez zespół Milano. Sylwestrowy koncert zostanie na długo w pamięci!

Wielka klasa została zachowana przez zespół Milano. Sylwestrowy koncert zostanie na długo w pamięci!

Wielkie oczarowanie oraz niedowierzanie ogromnym potencjałem oraz stylizacją lidera zespołu Milano.
Mirosław Trzciński podczas Sylwestra Marzeń w TVP2 wprowadził wszystkich w niecodzienne oraz pełne energii momenty.

Zespół Milano cieszy się ogromną ilością sympatyków ich muzycznych produkcji.
Po dziś dzień utworu m.in. „Największe serce„, „O Tobie kochana” oraz wiele innych muzycznych produkcji cieszy się największym zainteresowaniem nie tylko internautów.
Artysta disco polo żegnając stary rok 2020 – jednocześnie witając nowy 2021 nie mógł przejść obojętnie.
Podczas Sylwestrowej imprezy grupa wykonała swoje największe przeboje, przy czym rozgrzała największą publikę do czerwoności.
Otwarcie trzeba stwierdzić że grupa przygotowała się nie tylko muzycznie, ale co najważniejsze również stylistycznie.

Stylizację jaką mieliśmy wszyscy okazję podziwiać podczas największej imprezy jest największym odkryciem wśród scenicznych stylizacji.
Nie od dziś wiadomo o tym, że na scenie trzeba się dobrze prezentować wokalnie oraz pod kwestią samej stylizacji scenicznej.
Lider zespołu Milano postanowił postawić na srebrzysty styl, wykonany z błyskotkami oraz frędzlami które dodały ogromnego uroku całokształtowi. Z pewnością publika oraz telewidzowie nie mogli wyjść z podziwu jak wyśmienicie prezentował się Mirosław podczas Sylwestra Marzeń z TVP2. To wyjątkowe wydarzenie oraz wykonanie największych hitów disco polo pozostanie ogromnej publice na bardzo długo w pamięci.

Podczas Sylwestrowej nocy, lider zespołu Milano zdradził wszystkim widzom oraz rozbawionej publiczności w Ostródzie największy procent oglądalności telewidzów.
Wymowny wpis jaki zamieścił lider zespołu Milano samo mówi za siebie.

Otwarcie trzeba stwierdzić, że ta impreza z pewnością pozostanie wszystkim bardzo długo w pamięci, a każdy z nas z czasem myślami odtworzy sobie domową sylwestrową zabawę!