GłównaPremiery

Wielka eksplozja za sprawą zespołu Fires! Te „Balety” będą hitem roku! Premiera już w sieci, a fani oszaleli na jej punkcie!
Radio FTB

Formacja Fires istnieje na rynku disco od 2017 roku. Na swoim koncie mają przeboje, przy których fani chętnie bawią się podczas koncertów i mają je w swoich playlistach.

Na początku stycznia do sieci wypłynęły zdjęcia z planu do najnowszej produkcji pt. „Balety”, która właśnie wczoraj wieczorem ujrzała światło dzienne.

Najnowsza propozycja od Firesów to historia pewnej imprezy, podczas której dochodzi do spotkania mężczyzny z samotnie stojącą przy barze kobietą. Dziewczyna powala na kolana swoją urodą i zgrabnymi nogami. Chłopak od tej pory podczas sobotnich baletów ma tylko w głowie tę jedną niewiastę. Obiecuje jej, że podczas gorącej, tanecznej nocy nie zostanie sama na parkiecie.

„Balety” to klubowo-dyskotekowe brzmienie okraszone fajną opowiastką, ciekawą aranżacją i prostym tekstem. Teledysk do utworu stworzyła firma Short Film Teledyski, zaś sam klip kręcony był w Lublinie oraz salonie urody Diva Glamour w Łęcznej. W „Baletach” dopracowane jest wszystko: począwszy od tekstu oraz muzyki a skończywszy na wokalu.

Po roku przerwy formacja Fires powraca z ogromnym hukiem. Premierowy kawałek z pewnością spowoduje niemałe zamieszanie podczas domówek czy – miejmy nadzieję – nadchodzących imprez.

Wraz z nowym rokiem, chłopaki postanowili dać z siebie wszystko i udało im się to z bardzo dobrym rezultatem. W klipie możemy dostrzec napis „Najlepszy balet w tym roku”. Zdanie to jest adekwatne i idealnie podkreśla całokształt utworu.

Podsumowując: Premierowy numer od duetu spod Lublina to mocne, imprezowe brzmienie, które ciężko wyrzucić jest z głowy. Widać, że w duszy Łukasza i Patryka muzyka gra od dawna. Z lekkiego, romantycznego singla jakim był „Kocyk” poprzeczka została podniesiona dość wysoko, jednak pokonanie jej nie stanowiło żadnego problemu. Słuchając owej produkcji, aż tęskni się za baletami. Klasa sama w sobie. Wybuchła właśnie potężna ognista bomba, która narobi wielkiego szumu. Wysoko podniesiona poprzeczka sprawiła, że propozycja ma ogromne szanse stać się muzycznym hitem roku i znaleźć się w pierwszej czołówce listy przebojów. Moc. Energia. Bomba. Petarda. Uzależnienie. To jest utwór z wielkimi szansami na stanie się hitem roku.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam Firesową petardę. Jak wskazuje nazwa zespołu, jest ogień (lub jak to się mówi – łoogiiń).

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację