WAŻNE! Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2021. Oświadczenie organizatora!

Największy i najważniejszy festiwal w branży disco polo. Czy odbędzie się w 2021 roku?!

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej to coroczna tradycja. Jeden z najważniejszych festiwali w roku.
Korzenie festiwalu sięgają 7 lipca 1996, kiedy to w Koszalinie został zorganizowany finał Pierwszego Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Disco Polo. Jednak od lipca 1997 roku został przeniesiony do Ostródy, gdzie rok wcześniej odbył się półfinał festiwalu (w dniach 28-29.06.1996). Zmianie uległ wówczas także termin imprezy (przeniesiona z początku lipca na koniec miesiąca). Obecna nazwa festiwalu została przyjęta w lipcu 2003 roku.

Miliony fanów długo wyczekiwało informacji na temat festiwalu i ewentualnych biletów.
Niestety dziś w sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie organizatora festiwalu z którego wynika, że w tym roku największe wydarzenie muzyki disco polo jakim jest Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej nie odbędzie się!

Oficjalne oświadczenie organizatora festiwalu! Święto muzyki disco polo w Ostródzie!

Wielu fanów zada z pewnością pytanie dla czego?
Otóż w/w festiwal to wielkie wydarzenie organizowane na dużą skalę. Obecne przepisy i wymogi jeszcze nie pozwalają na organizację tak dużego koncertu z tak wielkim rozmachem. W organizację wchodzi również catering na terenie imprezy czego wielu fanów nie brało pod uwagę.

Niestety kolejny rok w branży disco polo bez festiwalu w Ostródzie.
Z pewnością wszystkim chętnym będzie dość mocno w niesmak, że tak ważna impreza w tym roku niestety się nie odbędzie. Nam również, ale co zrobić. Musimy mieć nadzieję że w roku 2022 już na 100% uda się zorganizować to wydarzenie.

Zamiast wielkiego festiwalu odbędzie się mniejsza dwudniowa gala muzyki disco polo pod nazwą Ostróda Disco Stage.
Już 23 oraz 24 lipca na scenie w Ostródzie zagrają: Szpilki, Boys, BajorekD, Capitan Folk, Andre, Mig, Extazy, After Party, Milano, Czadoman, Classic, Weź nie pytaj, News, Skaner, Łobuzy oraz Jorrgus.

Więcej informacji już w krótce.

Ostróda disco polo 2021

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację