Wakacyjna nowość od zespołu Piękni i Młodzi pt: „Jak w Bajce (Ti Amo)”

Zespół Piękni i Młodzi z wakacyjną nowością oczarowali tysiące fanów! To będzie wielki hit!

Zespół Piękni i Młodzi został założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Artyści określają swoją twórczość jako disco polo, dance, pop-rock. Przed utworzeniem własnej formacji, występowali w innych składach – początkowo jako trio zabawiali gości podczas wielu przyjęciach weselnych.

W lipcu 2013 roku w serwisie YouTube premierę miał teledysk do singla „Niewiara”, który od tamtej pory uzyskał wiele milionów wyświetleń. Piosenka otrzymała tytuł „Hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowe Disco Polo Party i stację TV.DISCO. Następnie muzycy opublikowali wideoklip do „Kocham się w Tobie”, który również okazał się wielkim hitem.

Nie zwalniają tempa! Zespół Piękni i Młodzi zdobędzie tytuł „Zespołu roku”? Ich nowość hitem na YouTube!

Repertuar zespołu ciągle poszerza się o nowe utwory, obecnie również od kilku miesięcy zespół jest w nieco innym składzie. Cały czas zdobywają nowe doświadczenia. Jednym z nich był udział Magdaleny Narożnej w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gdzie poznała Piotra Gawron-Jedlikowskiego, który w programie musiał m.i.n wcielić się w samą Magdę Narożną.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowy utwór wraz z teledyskiem zespołu Piękni i Młodzi pt: „ak w Bajce (Ti Amo)”. Nowość w zupełnie innym klimacie niż dotychczas tworzył zespół. W teledysku możemy zaobserwować znane telewizyjne gwiazdy takie jak w/w Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Piotr Góral.
Nowy utwó zespołu bardzo spodobał się fanom, dzięki czemu od razu po premierze teledysku w serwisie YouTUbe wskoczył na (obecnie 11 miejsce) karty „Na Czasie”.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację