Zespół V-King to nie tylko twórca muzyki disco polo! Jego dotychczasowe produkcję sięgają różności muzycznej, która w bardzo szybkim tempie zaraża każdego odbiorcę.
Uzdolniony Wojciech Sosnowski to wokalista, autor muzyki oraz tekstów nie zapominając o DJ i prezenterze muzycznym.
Bogate doświadczenie nie idzie na marne, nie z samą muzyką disco polo był związany ale co nas wszystkich zaskoczy to nawet Rock mu przypadł do gustu gdzie działał muzycznie z zespołem Blacksnake.
Jego skromna osobowość została w bardzo szybkim zauważona przez doświadczone osoby, które z wielką przyjemnością pomogły mu osiągnąć wielki sukces.
Współpraca z najlepszymi osobami jak wspomniał sam wokalista wyskoczył niczym kula z armaty, mowa tutaj o: Bartosz Bocheński, Paweł Raczuk, Andrzej Gołda, Rompey czy też CandyNoize – to dzięki nim Wojciech działający pod pseudonimem artystycznym V-King wtopił się w ogromny tłum rynku muzyki tanecznej.
Zespół słynie z produkcji takich jak: „W każdy dzień” czy też „Biegnę”. Wspaniałą informacją dla wszystkich jest wieść iż zespół po rocznej ciężkiej pracy doczekał się swojej pierwszej debiutanckiej płyty!
Jak wspomina sam wokalista chciałby przekazać wielkie podziękowania, dla osób które w jego muzyczny talent wierzyli.
Artysta podzielił się tą wspaniałą nowiną za pomocą portalu społecznościowego, po czym napłynęła masa ciepłych i przyjemnych dla oka komentarzy od fanów!