Bartosz Jagielski to wokalista, który otwarcie stawia wszystko na dobrą zabawę oraz zyskanie ogromnej popularności i zyskaniu wielkiej rzeszy fanów ze swoimi muzycznymi produkcjami.

Artysta na swoim koncie posiada każdemu doskonale znane hity takie jak: „Diablica„, „Szatynka” czy też „Jeśli tylko chcesz„.
Wokalista nie zamierza stać w miejscu i postanowił zacząć prężnie pracować nad najnowszym teledyskiem do utworu pt. „No weź polewaj„.
W najnowszym klipie wszyscy będziemy świadkami doskonałego połączenia muzycznego, w którym zagości uwielbiana DJ’ka Lady Jessy pochodząca z Zielonej Góry.

Dotychczas dość liczna ilość internautów mogła poznać Renatę Dolińską – Lady Jessy podczas prowadzonych przez nią „Wirtualnych Domówek” na profilu społecznościowym Lady Jessy.
W najnowszej produkcji od Bartosza Jagielskiego na pewno nie zabraknie dobrej zabawy, oraz pełnych kolorów barw które nadadzą nowości wielkiego zainteresowania wśród fanów muzyki tanecznej.
Jak poinformował na swoim profilu wokalista premiera klipu do utworu „No weź polewajodbędzie się 03. sierpnia na kanale YouTube Bartosza Jagielskiego.

Będzie się lało i to nie mało, a w tym wszystkim najważniejsze jest tylko jedno..
By na parkietach dobrze bujało!