DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Jakub Sarna (początkowo występujący jako Ten Gość) to kolejny młody człowiek, któremu w sercu i duszy gra muzyka. Jego umiejętności wokalne mogliśmy posłuchać w debiutanckim utworze wydanym w marcu b.r. pod tytułem Jesteś moją lejdi. Pierwszy singiel, choć został wyświetlony zaledwie 16 tysięcy razy to zebrał bardzo dużo pozytywnych opinii, wśród których można znaleźć takie komentarze jak: „Pozamiatał„, „Sztos„, „Hipnotyzuje” i wiele tego typu.

Debiutancka premiera – jak się okazuje – odniosła niebywały sukces. Idąc za ciosem młody artysta postanowił zaprezentować kolejny ognisty utwór o równie ognistej nazwie.

„Ona jest jak lawa”, drugi autorski singiel Kuby, to istny produkt łatwopalny, który wywołał nie mały pożar. Najnowsza produkcja od pierwszych sekund znalazła upodobanie wśród fanów, o czym świadczą same pozytywne komentarze.

Aranż + linia melodyczna + bardzo prosty, sympatyczny, z łatwością zapadający w pamięć tekst sprawia, że ta premiera uzależnia. Nie tak łatwo o niej zapomnieć. Fani doceniają videoklip, na który warto zwrócić uwagę.

Jak na ognisty tytuł przystało, mamy tutaj sceny m.in takie jak: artysta otoczony płonącymi beczkami, piękne wodne plenery, mecz siatkówki i co jeszcze? Tego dowiecie się oglądając klip.

Jakub po raz kolejny udowodnił, że muzyka to jego chleb powszedni. Młody wokalista ma prawdziwy talent, który wykorzystuje w stu, jak nie więcej, procentach.

Gatunek disco na pozór wydaje się łatwy, ale w rzeczywistości to twardy orzech do zgryzienia, by trafić w hit. Kubie jednak udało się to zrobić, bez żadnych problemów.

Gratulujemy tak dobrego wejścia w branżę disco i życzymy wielkich sukcesów.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam drugi numer oraz debiutancki singiel.

DRUGA PRODUKCJA:

DEBIUT: