Uwaga! Jedna z gwiazd disco polo miała poważny wypadek! Drastyczne zdjęcia!

Siostry Chojnackie nie boją się odważnych projektów.
Ich zamiłowanie do modelingu sięga na bardzo wysoką skalę i są w stanie zrobić niemal że wszystko.
Na każdym kroku fani muzyki disco polo i nie tylko mają przyjemność podziwiać pełne uroku bliźniaczki.

Ich potencjał jest również na branżę sceny tanecznej, młode damy nie zamierzają skupiać się tylko wyłącznie na jednym projekcie.
W każdym to wyzwaniu czują się niczym ryba w wodzie, a wszyscy z wielkim niedowierzaniem mają okazję podziwiać ich sukcesy.
Młode damy wszyscy mieliśmy okazję podziwiać również w współpracy najnowszej produkcji filmowej Patryka Vegi pt.” Pętla”.

Muzyka okazała się ich największą pasją jaką mogły w sobie odkryć. Jednakże to nie koniec ich ukrytych talentów, poza muzyką również jest taniec
Siostry mogliśmy wszyscy podziwiać w klipach największych gwiazd sceny tanecznej m.in. D-Bomb oraz Geska do utworu pt. „Wakacje w Stegnie”.
Nie zapominając iż ich częsty staż odbywał się również poprzez współpracę z CamaSutrą w której siostry miały okazję urozmaicać trasy koncertowe swoimi osobami poprzez taniec.

Niestety w życiu nie zawsze jest tak kolorowo jakbyśmy chcieli.
Kilka dni temu poważnemu wypadkowi uległa jedna z sióstr Daria, która podczas jazdy Quadem uderzyła w drzewo gdzie doszło do złamania kości biodrowej oraz licznych obrażeń ciała.
Daria do powrotu do zdrowia będzie potrzebować kosztownej rehabilitacji.
Jej siostra bliźniaczka Iza prosi fanów o pomoc!

Moja siostra Daria Chojnacka trafiła do szpitala ze złamaniami kości udowej z obrażeniami ciała ‼️ ?Będą nam potrzebne pieniążki dla Niej na leczenie oraz rehabilitacje ‼️ ??My pomagamy Wam ❤️
Dziś chcemy zobaczyć kto pomoże Nam ❤️? Podaruj tyle ile możesz , liczy się każda złotówka , każdy gest.
– Napisała Iza, siostra Darii na fanpagu bliźniaczek.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację