Kochani dziś równo mijają 4 lata od naszego debiutanckiego teledysku ,,Dziś zatańcz ze mną” Dziś oglądając teledysk uśmiechamy się i wspominamy jak stresowałyśmy się na planie, jak bałyśmy się kamery, jak nagrywałyśmy w studio wokale, jak bardzo chciałyśmy wypaść dobrze aby firma fonograficzna Green Star była z nas zadowolona… aż tu nagle po premierze masę komentarzy 😜 typu:
– beztalencia
– krowy
– nie potrafią śpiewać
– najsłabszy debiut w historii Green Star
– dramat
– ryczą nie śpiewają
– zero potencjału
– nic nie osiągną
– nie nadają się
To tylko komentarze takie które można zacytować 😜…oj były i gorsze 😜.ale były i naprawdę fajne, budujące i miłe.
Mimo to firma postanowiła zablokować komentarze ze względu na hejt i potok słów obrażających nas… oj było nam przykro.
Dlatego z perspektywy tych 4 lat bardzo prosimy Was wspierajcie młode zespoły, a przynajmniej nie obrażajcie ludzi, którzy bardzo się starają nawet jak nie wychodzi.
Ale aby nie brzmiało to tak smutno były też na początku fajne momenty np. pierwszy koncerty w kultowym klubie Prognozy w Białymstoku i przemiłe przyjęcie przez publiczność na Podlasiu 🤗 już w niedziele wracamy do Białegostoku i zagramy tam koncert dla mieszkańców i WOŚP. ❤️❤️❤️

Taki wpis pojawił się w czwartek na fanpagu grupy TopGirls.
Minęły 4 lata odkąd dziewczyny wydały pierwszy debiutancki teledysk.
Żadna z nich wtedy nie pomyślałaby że zajdą tak wysoko!

Dziś śmiało możemy przyznać im tytuł najpopularniejszego zespołu disco polo. Utwory oraz teledyski zespołu TopGirls to jedne z najczęściej odtwarzanych utworów oraz teledysków w internecie, milionowe wyświetlenia to już standard przy każdej ich produkcji.

Jakby tego było mało ich utwór pt: „Co w sercu masz” uzyskał miano „Przeboju roku 2019” w głosowaniu które odbyło się na łamach naszego portalu. Nie wątpliwie jest to duży sukces popularnych topek, kolejne zwycięstwo! Już 13-tego lutego kolejna premiera wraz z teledyskiem utworu pt: „Pod osłoną nocy” na którą już teraz zapraszamy!