Uroczysta premiera filmu Zenek! Zobaczcie jakie największe gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie – koniecznie musicie to zobaczyć
Radio Internetowe Disco Polo(2 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Warszawa już ugościła największą produkcję kinową tego roku, która miała swoją najgłośniejszą premierę w poniedziałek.
Historia króla disco polo może okazać się największym hitem sceny kinowej sezonu.
Jakiś czas temu wspominaliśmy iż film, który zasilił swoją obecnością ekrany kinowe to największa biografia Zenka Martyniuka.
Chłopaka pochodzącego z podlaskiej wsi, który realizuje swoje marzenia poprzez śpiew i wspólną zabawę z ludźmi.
Film przedstawia wszystkim wielką muzyczną drogę króla disco polo, która prowadziła go do samego wielkiego sukcesu.

W główną tytułową rolę wcieliło się doskonale znanych każdemu dwóch aktorów m.in. Jakub Zając, który zagrał piosenkarza z najtrudniejszych momentów kariery przełomem lat 80’tych.
Natomiast Krzysztof Czeczot wcielił się w dojrzałego, osiągającego mnóstwa sukcesów na scenie muzyki disco polo.
W pozostałych rolach, pojawiło się mnóstwo znanych wszystkim aktorów: Klara Bielawka (Żona Danusia), Agnieszka Suchora oraz Roman Garncarczyk (rodziców Zenka) i Jan Frycz (ojciec Danusi).

Jednakże to nie koniec tej wspaniałej obsady, film jest na bardzo wysokim poziomie to trzeba zobaczyć a co najważniejsze przeżyć i ujrzeć swoich ulubieńców w całkowicie innej odsłonie.
Czerwony dywan płonął od gości specjalnych, którzy swoją obecnością wspólnie z Zenkiem byli zafascynowani produkcją, która zasiliła ekrany kinowe.
W tym wielkim wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd ze sceny muzyki disco polo m.in. Marcin Miller (Boys), Sławomir Świerzyński (Bayer Full) wraz z małżoną, Michała Wiśniewskiego (Ich Troje), Mirosław Trzciński (Milano) i wiele innych uwielbianych artystów ze sceny muzyki tanecznej.

Jednakże to nie koniec niespodzianek, ponieważ w najbliższych planach jest w skrócie zdradzając nakręcenie drugiej części biograficznego filmu o królu disco polo – Przyznał sam król disco polo.
Kariera Zenka Martyniuka jest tak wielka, że nie było możliwości umieszczenia wszystkiego w jednej części, a zamiary są ku temu coraz większe.

Z pewnością kolejna odsłona dostarczy wszystkim jeszcze większego zafascynowania od poprzedniej.
Dokładnie 14 lutego, obraz pojawi się na pozostałych ekranach kinowych! Koniecznie musicie zobaczyć największą biografię rynku muzyki tanecznej – król jest tylko jeden!


Komentarze