O Gwiazdach Ważne

Urocza wokalistka disco polo postanowiła odciąć się od pewnej ilości osób…Co na to wpłynęło?!

Urocza wokalistka disco polo postanowiła odciąć się od pewnej ilości osób…Co na to wpłynęło?!
Radio FTB

Asia Korycka znana wszystkim jako liderka zespołu Red Queen postanowiła umieścić publicznie swoje podejście do życia i nie tylko.
Chociaż jej osobowość należy w dużych procentach do chłodnopatrzących na wszystko oraz pełen realizm pod kwestią całokszałtu.
Jednakże trzeba stwierdzić, że rok 2020 był nie lada wyzwaniem dla każdego.

Ogromna ilość do pokonania trudności oraz problemów związanych z pandemią i nie tylko nie dawała kolorowych barw.
Wchodząc w Nowy Rok jest światełko nadzieji na to aby ten rok był chociaż w większej ilości procentów lepszy od poprzedniego.
Pomimo trudności ogromna ilość osób się ze sobą zjednoczyła oraz nabrała do siebie wielkiego dystansu wraz z nim mnóstwo rzyczliwości.
Wejście w rok 2021 z pewnością pokaże nam wszystkim kto patrzy na nas z nieco innej perspektywy.

Liderka zespołu Red Queen w żaden sposób nie kryła przed swoimi odbiorcami, że rok 2020 był dla niej bardzo trudnym rokiem do pokonania. Wokalistka w żaden to sposób nie zamierzała się poddać i postanowiła zmierzyć się z wyzwaniem, które z pewnością przyniesie jej ogromną radość.
Na profilu społecznościowym jakim jest Instagram pełna uroku Asia umieściła wymowny opis pod Sylwestrową fotografią, która z pewnością da małą wskazówkę dla osób zmagających się z wielkimi trudnościami:

Kończy się stare, zaczyna nowe..
Cóż mogę powiedzieć o roku 2020?
Na pewno nie był dla mnie łaskawy i lekki.
Każdy tydzień, miesiąc był wyzwaniem i oczekiwaniem co dalej, kiedy to wszystko się skończy, kiedy wrócę do tego co kocham..
Niestety w tym roku się nie doczekałam więc żyję nadzieją że 2021 będzie nieco lepszy.
Od zawsze byłam realistką i nie patrzę na świat przez różowe okulary. Wokół mnie działo się dużo dobra ale i zła a o tym też nie można zapominać bo pewne problemy, przejścia kształtują charakter człowieka.
Bynajmniej tak mówią.
Na pewno w Nowy Rok wchodzę silniejsza, z wiedzą że nie każdy kto się śmieje jest twoim przyjacielem.
Wielu ludzi w tym roku „odseparowałam” od siebie ale to tylko dlatego że nie chce czuć się bardziej samotna niż jak jestem sama.
Dziękuję 2020-2021 czekam na lepsze czasy
?

W imieniu całej redakcji portalu MediaDisco.pl życzymy samych pogodnych chwil, mnóstwo zdrowia oraz przebywania w gronie najbliższych przyjaciół a także rodziny.pobierz aplikację