Urocza gwiazda muzyki disco polo nie szczędzi! Megi z najnowszą produkcją pt. „Deszczowe dni”


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Pomimo auty pogodowej, która plata wszystkim figle to na pewno na lepsze rozgrzanie są nowości przygotowane przez gwiazdy muzyki disco polo!

Prześliczna i wyjątkowo uzdolniona wokalistka nie pozwala odpocząć w żadnym większym stopniu swoim fanom.
Ten wyjątkowy dla wszystkich głos na scenie muzyki disco polo zadebiutował utworem pt. „Nie pytaj, nie wnikaj”, który na swoim koncie posiada blisko 30 tys wyświetleń.
Nie można ukryć iż idzie jak burza w produkcjach, które w bardzo szybkim czasie mogą okazać się wielkimi hitami.

Debiutancki utwór przypadł wszystkim do gustu, pod klipem pojawiło się mnóstwo komentarzy które dały jeszcze większą motywację do działania.
Jedno jest pewne iż Megi nie postanowiła zaprzestać dostarczać wszystkim odbiorcom muzyki disco polo przyjemności muzycznej, która w każdym to momencie rozpieszczać będzie każdego.
Od pierwszej produkcji minęło raptem 4 miesiące i już jest kolejna najnowsza produkcja, która ma wielką szansę na trafienie w nie jedne rozgłośnie radiowe oraz stacje telewizyjne.

Nowość pt. „Deszczowe dni” to bardzo energiczna premiera, która ma wielkie szansę na huczne zagoszczenie na nie jednym parkiecie klubowym oraz wielu przeróżnych eventach.
W najnowszej produkcji od Megi mamy okazję podziwiać uroczą wokalistkę, przyjemne dla oka tancerki i wielki energetyczny klimat.
Gołym okiem widać iż wszystko co zostało umieszczone w klipie było dopracowane na bardzo wysokim szczeblu!

Wszystkich fanów muzyki disco polo zachęcamy do zapoznania się z najnowszą produkcją pt. „Deszczowe dni” , które tak na poważnie deszczowe być nie muszą.