Uff! Jak gorąco – Liderka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna świętuje ze swoim ukochanym….

Liderka zespołu Piękni i Młodzi coraz bardziej promienieje z miłości. Uczucie jakim darzy swojego obecnego partnera Krzysztofa jest godne podziwu!
Otwarcie trzeba stwierdzić iż zarówno jak obecny partner Krzysztof i Magdalena Narożna nie kryją swojej wielkiej miłości.
Pomiędzy zakochanymi doszło do pełnego uczucia zbliżenia w windzie. Partnerzy nie zamierzają oszczędzać swojej miłości i chętnie dzielą się nią z wszystkimi i przedstawiają ją publicznie.

Wokalistka wraz ze swoim partnerem Krzysztofem postanowiła zbliżyć się w windzie.
Pomimo tego iż na fotografii jaka pojawiła się na profilu społecznościowym liderki zespołu gołym okiem widać iż to Krzysztof postanowił udobruchać swoją ukochaną czułym pocałunkiem to Magdalena po dużej części odwzajemniła.
Grzechem byłoby nie odwzajemnić tak uczuciowego pocałunku, oraz ciepła jakim darzy obecny partner swoją partnerkę.
Liderka nie zamierzała długo milczeć i postanowiła umieszczając tą uroczą fotografię złożyć wszystkim Panom z okazji dnia chłopaka gorące życzenia – „„Kochanie Wszystkiego Naj… panowie Wam również przesyłam moc buziaków z okazji Waszego święta”

Niestety ogromna ilość fanów może obejść się jedynie ze smakiem i pozostaje jedynie podziwiać wielką miłość jaka kwitnie pomiędzy Krzysztofem oraz Magdaleną Narożną :).

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację