Tylko u nas! Znana aktorka w czułych objęciach z wokalistą disco polo! Wiemy co ich łączy!

Gorące objęcia i pocałunki! Co łączy znaną aktorkę z wokalistą disco polo?

Rafał Gębiś, wokalista zespołu Hadżi, którego ostatni numer pt:Miłość za pieniądze” przyniósł sporo ciekawych wrażeń wśród fanów został przyłapany przez poparazzi ze znaną aktorką w dość dwuznacznej sytuacji.
Zespół Hadżi obecnie jest w trakcie tworzenia nowego teledysku do utworu pt: „Bayerantka”.
Nowy utwór jest objęty dość mocną tajemnicą, lecz udało nam się dotrzeć do pewnych szczegółów, które potwierdził nam Rafał, wokalista zespołu.

Gwiazda wielkiego ekranu i wokalista disco polo są parą!?

Poparazzi przyłapali wokalistę zespołu Hadżi w dwuznacznej sytuacji ze znaną aktorką Joanną Bagińską, która znana jest z produkcji filmowych takich jak: ,, Zenek,, , „Pitbull” oraz „Nielegalni”..
U boku wokalisty Rafała na zdjęciach do których udało nam się dotrzeć możemy zobaczyć również Gosię Andrzejewską, która była uczestniczką programu telewizji PoloTVDisco Star” gdzie dotarła aż do półfinału. Dodatkowo prowadzi studio fryzjerskie i kocha disco polo.
Co łączy obie gwiazdy z Rafałem, liderem i wokalistą zespołu Hadżi?

Nadchodzi nowy teledysk zespołu Hadżi a w nim znani goście!

Naszej redakcji udało się dotrzeć do kilku ważnych informacji.
Zespół Hadżi zaprosił do swojego nowego teledysku aktorkę Joanną Bagińską, którą mogliśmy podziwiać w wielu filmach. Jednak nie tylko nowy teledysk łączy Rafała i Joannę, Prywatnie są w sobie bardzo zakochaną parą!
Warto wspomnieć, że Rafał wokalista zespołu próbuje swoich sił aktorskich również w serialu „Chłopaki do wzięcia”.
W teledysku wystąpi również w/w Gosia Andrzejewska, która w klipie będzie miała równie ważną rolę!

W nowym teledysku zespołu Hadżi oprócz Joanny Bagińskiej oraz Gosi Andrzejewskiej wystąpi również Karol Szklarczyk, wokalista formacji BIG Karol. Nowy utwór opowiada o historii dziewczyny „Bayerantki„, która owija sobie wokół palca mężczyzn.
Więcej informacji na temat nadchodzącej nowości jeszcze nie możemy zdradzić, lecz z pewnością w kolejnym artykule podamy więcej szczegółów.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację