Zespół NieOkiemZnani który w branży disco polo zaistniał utworem „Urlop na żądanie” specjalnie dla naszej redakcji odpowiedział na kilka pytań.
W tym artykule dowiedzie się czy tajemniczy zespół ujawni kiedyś swoją tożsamość? Również dowiecie się jak wpadli na pomysł z nazwą zespołu oraz wiele więcej informacji.

-Skąd pomysł na nazwę zespołu NieOkiemZnani?
Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy występować w maskach. Bardzo inspirują nas zespoły za którymi przemawia muzyka a nie ich rozpoznawalność, twarz, nazwisko. I choć znalezienie odpowiedniej maski było nie lada problemem, to gdy już wpadła nam w oko byliśmy zgodni… ale nie mieliśmy nazwy. Ona przyszła sama. Po zjeździe na nartach jeden z nas krzyknął głośno „Ale jestem nieokiełznany!” I nagle wszystko stało się jasne. NieOkiemZnani idealnie by do nas pasowało.

-Dlaczego zdecydowaliście się podzielić utwór na 2 wersję oraz teledysk?
To skomplikowane 😀
Zaniedbana 2 powstała w naszych głowach jako klubowy banger! Wiesz, coś jak „I’m sexy and I’m know it!”. I ta wersja była pierwsza. Postanowiliśmy jednak pozostać w nurcie muzycznym, który wybraliśmy na początku i zrobiliśmy wersję rozszerzoną o jedną zwrotkę z bitem disco polowym czyli „Zaniedbana to do domu!”. Tak bardzo chcieliśmy światu pokazać nasz oryginalny projekt, że podjęliśmy decyzję, że będą dwa teledyski bazujące na sobie, a jednak różne. Zależało nam też, by nikt nie traktował drugiego teledysku jako remiksu lecz jako oddzielny kawałek. Stąd też tytuł „Zaniedbana 2”.


W branży disco polo jest jeden zespół który zaczynał w maskach na twarzy, po pewnym czasie zdecydowali się ujawnić i zdjęli maski. Czy w Waszym przypadku można liczyć na to że kiedyś pokażecie światu kim jesteście?
Na pewno! Nie wiemy jeszcze kiedy ale na pewno się o tym pierwsi dowiecie! Na razie niech projekt będzie owiany tajemnicą.

-Co z koncertami? Macie pełen repertuar na koncerty?
Od maja zagraliśmy ponad 20 koncertów. Świetnie czujemy się w klubach choć imprezy plenerowe także potrafimy rozbujać! Gramy oczywiście 4 kawałki, które już znacie, dwa które poznacie oraz kilka coverów. Staramy się, by każdy po godzinnym występie chciał wziąć „Urlop na żądanie” 🙂

Czy macie już w planach kolejne utworu w podobnym stylu?
W głowie mamy jeszcze kilka klubowych, mocniejszych pomysłów, natomiast teraz pracujemy nad delikatniejszym utworem.

Dlaczego akurat wybraliście taki rodzaj muzyki, co na to wpłynęło?
-To wszystko przez Urlop na żądanie 😀 Od samego początku ten kawałek był w nurcie disco polo. To spowodowało lawinę kolejnych pomysłów właśnie w tym nurcie choć kuszą nas także inne gatunki muzyczne co można zauważyć przy Zaniedbanej 2.

-Jak podoba Wam się bycie gwiazdami muzyki disco polo?
-Jak tylko nimi zostaniemy to na pewno odpowiemy na to pytanie 😀 A na razie zależy nam byście słuchali naszych kawałków i udostępniali je dalej! <3

Czy jest plan wypuszczenia autorskiej płyty?
Właściwie ta płyta robi się sama choć nie mieliśmy takiego planu. Ale wiesz… tego się nie planuje, to się po prostu dzieje. 🙂

Nasz portal przygląda się intensywnie karierze zespołu NieOkiemZnani.
Utwór o którym mowa w wywiadzie czyli „Zaniedbana to do domu” ma już ponad 250tyś wyświetleń w serwisie YouTube i ciągle rośnie!
Życzymy zespołowi NieOkiemZnani samych sukcesów, mnóstwo koncertów oraz milionowych wyświetleń!