Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Tylko u nas HOT NEWS! AdaŚko zdradza muzyczne plany na rok 2021!

Tylko u nas HOT NEWS! AdaŚko zdradza muzyczne plany na rok 2021!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

AdaŚko, twórca utworów takich jak: „Bawimy się” oraz „Słowiańska uroda” nie spoczywa na laurach i cały czas pracuje nad nowym materiałem.

W ubiegły weekend na kanale 27-letniego wokalisty pojawił się cover utworu „Zawsze z Tobą chciałbym być„. Piosenka jest jedną z najbardziej znanych singli Michała Wiśniewskiego, czyli grupy Ich Troje. Dzięki coverowi Adama produkcja zyskała zupełnie nowe życie.

Zawsze z Tobą chciałbym być” to utwór z gatunku pop. W coverze Adama można usłyszeć nowe brzmienie aranżacyjne oraz zachowaną oryginalną linię melodyczną. Tą produkcją dwudziestosiedmioletni artysta udowadnia, że jest w stanie poradzić sobie z każdym gatunkiem muzycznym.

Adaśko ujawnił informację, iż co dwa tygodnie jego kanał będą zasilać covery utworów. Decyzję tę jednak pozostawił swoim fanom. To oni zadecydują, pisząc w komentarzach, jakie piosenki otrzymają nowe życie.

Jak udało nam się dowiedzieć, Adaśko ma bardzo ambitne plany na obecny rok. Artysta zamierza zaprezentować światu aż cztery produkcje. Pierwszą z nich jest utwór „To ta dziewczyna„, do której klip będzie realizowany na w marcu b.r.

Tytuły kolejnych utworów owiane są tajemnicą, jednak znamy terminy zapowiadanych premier. Druga nowość ma ujrzeć światło dzienne na początku wakacji, trzecia – pod ich koniec, zaś czwartego singla (szóstego ogółem) możemy spodziewać się pod koniec roku 2021 roku.

Wszystkie klipy do piosenek stworzy Sebastian z firmy Short Film Teledyski (zespół Motif).

Na bieżąco będziemy śledzić poczynania artysty i informować o postępach muzycznych. Tymczasem w oczekiwaniu na gorącą, wiosenną nowość od Adama prezentujemy nową odsłonę znanej produkcji Ich Troje – „Zawsze z Tobą chciałbym być„. Ponadto wraz z coverem na fanpage’u młodego wokalisty trwa konkurs z ciekawymi nagrodami.

Jak się podoba znany przebój w zupełnie nowej odsłonie? Według nas wyszło bardzo fajnie i ciekawie. Przyjazny oraz sympatyczny singiel.