Całkowicie niedawno na łamach naszego portalu prezentowaliśmy fanom muzyki disco polo zbliżającą się premierę od zespołu NieOkiemZnani pt. „Zaniedbana to do domu”. Sama grupa poinformowała na swoim profilu społecznościowym iż koniecznie musi pojawić się druga część tego utworu! Większość fanów myślała że jest to fikcja, natomiast NieOkiemZnani nie robią sobie żartów z takich rzeczy i postawili sprawę jasno!
Utwór pt. „Zaniedbana to do domu” polubiła cała publika od samych pierwszych chwil pojawienia się klipu na kanale YouTube zespołu.
Szybkim krokiem panowie nie dali odpocząć swoim fanom i zabrali się za nagrywanie drugiej części utworu.
Czy „Zaniedbana 2” będzie miała również ogromną szansę na podbicie nie tylko sceny muzyki tanecznej ale i również sceny klubowej?!
My zdradzimy Wam małą i dość godną do zaprezentowania informację iż w drugiej części będziecie mogli usłyszeć bardzo mocne klubowe uderzenie, w którym nie zabrakło również zmian!

NieOkiemZnani, mają ogromną szansę na znalezienie się na bardzo wysokim podium list przebojów i rozgrzać nie tylko do czerwoności nie jeden wieczór panieński.