GłównaZapowiedzi

To zdecydowanie jest ich rok! DajToGłośniej udaje się w podróż w nieznane!
Radio FTB

Formację DajToGłośniej zdecydowanie można dopisać do listy najbardziej i najlepiej rozpoznawalnych zespołów wszechczasów.

Debiutancki utwór „Mama ostrzegała” po dziś dzień cieszy się wielkim zainteresowaniem, a w serwisie YouTube klip do piosenki został odtworzony już blisko 150 mln razy. Jest to zdecydowanie ogromne osiągnięcie.

W roku 2020 zespół zaprezentował nam aż pięć szalonych propozycji. Każdą z nich można było usłyszeć w wielu stacjach radiowych, a utwory zyskały miano hitów.

Dwa dni temu, na fanpage’u formacji pojawiło się zdjęcie wokalistki Emilii z planu najnowszego teledysku. Zespół zdradził, że nowy utwór nazywa się „Jeszcze raz” to nietypowa podróż w nieznane. Z tego też względu produkcją klipu zajęła się zupełnie nowa firma.

Póki co zespół nie zdradza informacji o czym opowiada utwór. Nie jest również znana data premiery, jednak jak piszą twórcy – jest to idealnie propozycja na walentynki.

Oprócz zapowiadającego nowy teledysk zdjęcia, ekipa zdradziła tytuł swojej debiutanckiego płyty. Krążek będzie nazywał się „Disco Folk ”. Jego dokładna premiera nie jest znana. Wiadomo, iż album ma ukazać się wiosną 2021.

Czekacie na nowy, siódmy w karierze zespołu, singiel?

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację