Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

To tylko „Fotomontaż”. Formacja Elegancko prezentuje piosenkę z komentarzy fanów!

To tylko „Fotomontaż”. Formacja Elegancko prezentuje piosenkę z komentarzy fanów!

W przedostatnim tygodniu listopada pisaliśmy o tym, że niedawno utworzona formacja Elegancko rzuciła wszystkim fanom niezwykłe wyzwanie. Challenge polegał na tym, by utworzyć razem z zespołem piosenkę, pisząc w komentarzach swoje propozycje słów.

W zabawie udział wzięło kilku fanów (w tym ja – Krzysiek). Słowa, które zespół miał zawrzeć w swojej piosence były naprawdę przeróżne: sprzątanie, bajka czy fotomontaż.

Tak oto powstał numer pt. „Fotomontaż„. Utwór stworzony we współpracy z fanami wyszedł bardzo fajnie. Pierwotnie, propozycja miała pojawić się 29 listopada, jednak z powodów technicznych premiera ”układanki słów” odbyła się 7 grudnia.

Wspólna produkcja zespołu Elegancko razem z nami, fanami, wyszła wybornie. Na obecną chwilę dostępna jest tylko wersja studyjna utworu. Zespół rozważa nagranie utworu w profesjonalnym studio.

Jak oceniacie propozycję od Elegancko? Podoba się Wam nasz wspólny utwór?