Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

To oni rozniosą taneczne parkiet! Na taki duet czekała cała Polska! Długo zapowiadana premiera właśnie ujrzała światło dzienne!

To oni rozniosą taneczne parkiet! Na taki duet czekała cała Polska! Długo zapowiadana premiera właśnie ujrzała światło dzienne!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

W czerwcu na łamach naszego portalu, zaraz po premierze utworu „Od jutra będę grzeczny” informowaliśmy, że grupa Discoboys z Kamilem Kossakowskim na czele połączył siły z młodymi ludźmi i razem z formacją Spontan pracuje nad nowym produktem muzycznym.

Według zapowiedzi utwór miał pojawić się jeszcze w wakacje, jednak plany często ulegają zmianie. Okazuje się, że wejście w nowy rok szkolny z nową, jakże sympatyczną było świetnym pomysłem.

Na łamach wydawnictwa muzycznego Folk pojawiła się długo zapowiada nowość pt. „Merci„.

Najnowsza propozycja na jesień to połączenie discopolowego klimatu z rapem, ale mimo to najnowszej produkcji od chłopaków słucha się iście fajnie. Jest dynamicznie, energicznie, rytmicznie a przede wszystkim klubowo.

Merci” to nowość, która z pewnością podbije niejeden taneczny parkiet. Do dzisiaj teledysk wraz z piosenką został odtworzony w serwisie YouTube już blisko sześć tysięcy razy a liczba zmienia się co kilka sekund.

Merci” to kolejna z rzędu piosenka od Kamila, która skradła serca fanów. Słuchacze są oczarowani poziomem premiery, nie tylko pod względem wokalnym ale i zwariowanego teledysku.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę jakże sympatyczną, zwariowaną nowość. Przy okazji życzymy chłopakom milionów wyświetleń, bo utwór to istna wybuchowa mieszanka, obok której nie da przejść się obojętnie.