Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

To on zawładnie sceną disco, czyli najnowszy hit znany nawet za granicą! „Słodziutka, słodziutenka” wyrusza na łowy!

To on zawładnie sceną disco, czyli najnowszy hit znany nawet za granicą! „Słodziutka, słodziutenka” wyrusza na łowy!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

W sierpniu b.r. w serwisie YouTube 21-letni Jan Stosur wydał swój pierwszy, discopolowy utwór pt. „Zwariowałem dla Ciebie„, którym skradł niemalże serca wszystkich fanów niezależnie od wieku.

Choć od premiery singla minęło już blisko dwa miesiące to utwór w dalszym ciągu cieszy się zainteresowaniem. Widząc, jak bardzo piosenka przypadła fanom do gustu, postanowił zaprezentować swoją najnowszą produkcję. Tym razem w wersji bez vieoklipu.

Najnowsza propozycja od 21-letniego twórcy nosi tytuł „Słodziutka, słodziutenka„. Opowiada ona historię zakochanego po uszy chłopaka w najpiękniejszej na planecie dziewczynie. Chłopak chce zrobić dla niej wszystko: nosić na rękach, zabierać tam gdzie tylko ona ma ochotę.

Słodziutka, słodziutenka„, podobnie jak poprzedni numer utwierdza w przekonaniu, iż Janek z muzyką jest za pan brat. Produkcja od dnia premiery zyskała już masę pozytywnych opinii.

Okazuje się, że ten 21-letni artysta znany jest również za granicą, o czym z pewnością sugerują komentarze wystawione w języku angielskim.

Fani doceniają bardzo romantyczny, ciekawy tekst oraz wpadającą w ucho aranżację stworzoną przez Dominika Sulima.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od Janka to idealna propozycja, która sprawdzi się na każdej imprezie, na której z pewnością nie brakuje słodkości. Po raz kolejny pokazał, że disco polo to dla niego bułka z masłem.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę jakże słodziutenką nowość!