Bardzo odważne kroki dzieją się na rynku muzyki tanecznej.
Zmysłowa wokalistka, która swoją urodą samym spojrzeniem uwodzi nie przestaje zaskakiwać.

Artystka na swoim koncie ma każdemu doskonale znane pikantne disco polo, w których dość mocno uwodzi nawet swoim wokalem.
Alicja Kolasińska, kryjąca się pod pseudonimem artystycznym Nicki Queen to niemal że najmłodsza królowa w świecie disco polo.
Na swoim muzycznym koncie posiada produkcje takie jak m.in. „Zostań”, „Smakuj mnie” czy też „To nie ja (beemwunia).

Artystka nie tylko prężnie rozwija się muzycznie, ale i również aktorsko. Wokalistka postanowiła wziąć udział w programie Love Island Wyspa miłości, gdzie pozostałych uczestników zaczęła równie dobrze zarażać muzyką jak odnajduje się świetnie na scenie muzyki tanecznej.
Mimo iż przez jej struny głosowe przebiła się jedna z najbardziej znanych hitów popowej sceny muzycznej pt. „Cykady na Cykladach” zespołu Maanam to czuła się w nim niczym ryba w wodzie.
Jest to nie lada wyzwanie aby dźwignąć tak światową produkcję za którą odpowiadała wokalnie znana każdemu artystka Olga Jackowska, która działała do ostatnich swoich dni jako Kora.

Czy doczekamy się wszyscy oficjalnej wersji coveru od Nicki Queen utworu, jaki zaprezentowała na wieczornej wyspie miłości podczas ogniska z gitarą?!
Zobaczcie jak świetnie poradziła sobie młoda gwiazda sceny muzyki disco polo!